Reasons.

29. january 2011 at 13:25 | Diet Grrrl |  Dear Diary
DietGrrrl.blog.cz
Štvalo mě to tu.Nejsem žádný hubnoucí maniak a já nechci blog,na kterém z každého rohu čouhá něco o kaloriích,váze,ovoci a zelenině,nízkotučký věcech.Ne.
Ano,vím,že tohle měl původně být jeden z těchhle úžasných,úspěšných blogů,kdy na konci vážím 48 kilo a šťastně odcházím.Ale už to tak není,věci jsou pomíjivé.A moje nálady taky.

Zrušila jsem rubriky a nechávám deníček.Každý den,kdy se mi bude chtít,tu budu zapisovat a zaznamenávat svůj život.Moje trápení a problémy.Můj strach a obavy.Moje sny a touhy.To mi pomůže víc než nějaký pitomý jídelníček,pod který mi všichni napíšete,jak je úžasný a já se z toho další den přejím.Ano,i takhle to na mě působí.
Tohle nemá budoucnost.Sice se mi do toho příliš nechtělo,ale teď jsem za to ráda.Kdo bude mít zájem,může mě poznat i z jiné stránky.Jako člověka,který má ráda jídlo,módu a styl,hudbu,laky na nehty a svoje vlasy.Kdo chce,může číst dál.Protože já vás budu.

Samozřejmě to neznamená konec mojí cesty za vysněnou postavou.Tohle všecko totiž teprv začíná.
Celý měsíc,co tuhle stránku mám,jsem o sobě hodně uvažovala a přemýšlela.Myslím,že vím co chci a jsem přiravená za tím jít.
Začínám chodit do fitka.V pondělí mám diagnózu - tuky,svaly,voda v těle, a ve středu konzultaci s trenérem.Chtěla bych tam chodit 5x týdně.Ano,pětkrát.Chci si v tom fitku dát tak zabrat,že už nebudu mít chuť ani na jídlo.
Do léta těch spropadených 48 kilo vážit budu.And i don't care about your opinions.Dokážu to za každou cenu.Díky tomu budu mít konečně všecko po čem toužím a mimo to i tetování,plug a surface.To teprv budu já.

Těším se na toto léto a těším se,až budu s Aji chodit ven.Na bazén plavat.Oplalovat se a jezdit na kole.Budeme chodit na koktejly a budeme si užívat život.
Nedokážu si to ale představit bez toho,aniž bych zhubla.Nechci totiž,aby všecko dopadlo jako loni,kdy jsem se koupala maximálně v našem bazénu na zahradě a o opalování jsem nechtěla ani slyšet.Vyvalovat svoje špeky na deku ? Ne,děkuji.
Chci aby mi letos seděly plavky a chci mít vystouplé kyčelní kosti.Chci si je nahmatat kdykoli budu chtít.Chci aby na mě všechna trička visela a toužím po tom,nosit to,o čem teď jen tajně sním.Chci mít krásné lícní kosti.Chci oblíkat krátké kraťasy jako na té fotce.KKK !

toužící
snící
doufající
těšící se
Diet Grrrl

 


Comments

1 heartbreakingmorning | Web | 30. january 2011 at 22:24 | React

Dobře se mi čteš.
A ty to mít budeš.

2 Blackberry | Web | 17. february 2011 at 21:21 | React

já tě chápu... tvůj pohled na věc. dvacet lidí ti pochvílí jídelníček a ty pak beztak sežereš něco, co se sem pak stydíš napsat a tak to celé postrádá smysl. k čemu to je?
důležité je něco DĚLAT a ne jenom o tom přemýšlet, mluvit a psát slohy.
taky jsem tu pro mnohé byla necelý měsíc za hvězdu díky jídleníčkům a docházce ve fitku, ale poslední 3 týdny žeru jak prase, je to nechutné, když si to zpětně uvědomím ale nedokážu se ovládat. nemám sílu ani chuť ani motivaci, náladu.. nic. nikdy jsem to nedokázala a nevím jeslti to někdy dokážu. nevím. ale tak moc to chci. celej život to chci a v podstatě je až smutné a tragiké, když si uvědomím, že celá moje náctiletá éra spočívala jen v honbě za štíhlosti, dietování, mluvení o tom, o jídle, jezení... to je strašné! to neni život. to je prostě děsný!
... ignoruj tenhle comment, je mimo :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.