January 2011

I like to behave in an extremely normal, wholesome manner for the most part in my daily life. Even if mentally I'm consumed with sick visions of violence, terror, sex and death.

31. january 2011 at 18:01 | Diet Grrrl |  Dear Diary
DietGrrrl.blog.cz
Hello diarie.

Cítím se skvěle.Nemyslím na to špatné,ale přemýšlím nad tím hezkým.
Třeba jak si půjdu zítra koupit to krásné volánkové tílko a tu košulku,ach.
Nebo taky o tom,že jsem našla úžasnou kabelu a budu si ji objednávat.
Mám taky radost z toho,že jsem dneska byla poprvé v tom slavném fitku.A musim říct,že nejsem vůbec sklamaná,naopak jsem z toho v nebi.Dnes jsem měla mít diagnostiku,to jakože jak moc jsem špekatá,vodnatá svalnatá a tak.Tak prej mám v těle 23 kilo tuku nebo tak něco.Už si to nepamatuju a jelikož to budeme rozebírat ještě příště,nemám doma ani ten papír.No,tak to abych zamakala.Ale myslela jsem,že budu neschopnější.Na té jedné věci,tyvole jak že se to jmenovalo?,jsem zvládla 30 minut.Na to že jsem neaktivní člověk to újde.A zítra to bude lepší!Potom mi slečna ukázala i další stroje,takže jsem zkusila posilování na hýždě a na břicho.Potom jsem si uvědomila,že za pár minut mi jede vlak a tak zkončila moje velkolepá návštěva fitka.
Zítre tam chci vydržet co nejdýl.Tak hodinu a půl stačí.Dneska to byla jen rozkoukací návštěva,zítra to bude makací návštěva.Jo a ve středu mám hodinu s tenérem,ten mi ukáže co a jak.
A je pravda že už po prvním cvičením nemám vůbec chuť na sladké!To bude tím,že jsem se zhrozila toho tělesného grafu.Tak snad mi svitlo a vzpamatuju se ;]

Teď si jdu udělat kuskus se skořicí a jablkem na zítřejší oběd,tak hodně štěstí v hubnutí přeju dámy.

DIET GRRRL

Icons.

30. january 2011 at 11:47 | Diet Grrrl |  Dear Diary
Ahoj,milý.

Napadlo mě sestavit článek z fotek,které mě něčím inspirujou.Které se mi líbí a které pro mě něco znamenají.
Co si o tom myslíš ? Hodně z těch věcí vypadá jako blbost,ale není tomu tak!Třeba tyhle vlasy na prví fotce - ty chci mít.
A nebo Live Throug This,to je moje nejoblíbenější deska od Hole.
Vyholené hlavičky jsou bez debaty.
A probouzení ve dvou je to nejkrásnější.

DietGrrrl.blog.cz
DietGrrrl.blog.cz
DietGrrrl.blog.cz
DietGrrrl.blog.cz
DietGrrrl.blog.cz
DietGrrrl.blog.cz
DietGrrrl.blog.cz
DietGrrrl.blog.cz
DietGrrrl.blog.cz
DietGrrrl.blog.cz
DietGrrrl.blog.cz
DietGrrrl.blog.cz
DietGrrrl.blog.cz
DietGrrrl.blog.cz
DietGrrrl.blog.cz
DietGrrrl.blog.cz
DietGrrrl.blog.cz
DietGrrrl.blog.cz
DietGrrrl.blog.cz
DietGrrrl.blog.cz
DietGrrrl.blog.cz
DietGrrrl.blog.cz
DietGrrrl.blog.cz
DietGrrrl.blog.cz

Reasons.

29. january 2011 at 13:25 | Diet Grrrl |  Dear Diary
DietGrrrl.blog.cz
Štvalo mě to tu.Nejsem žádný hubnoucí maniak a já nechci blog,na kterém z každého rohu čouhá něco o kaloriích,váze,ovoci a zelenině,nízkotučký věcech.Ne.
Ano,vím,že tohle měl původně být jeden z těchhle úžasných,úspěšných blogů,kdy na konci vážím 48 kilo a šťastně odcházím.Ale už to tak není,věci jsou pomíjivé.A moje nálady taky.

Zrušila jsem rubriky a nechávám deníček.Každý den,kdy se mi bude chtít,tu budu zapisovat a zaznamenávat svůj život.Moje trápení a problémy.Můj strach a obavy.Moje sny a touhy.To mi pomůže víc než nějaký pitomý jídelníček,pod který mi všichni napíšete,jak je úžasný a já se z toho další den přejím.Ano,i takhle to na mě působí.
Tohle nemá budoucnost.Sice se mi do toho příliš nechtělo,ale teď jsem za to ráda.Kdo bude mít zájem,může mě poznat i z jiné stránky.Jako člověka,který má ráda jídlo,módu a styl,hudbu,laky na nehty a svoje vlasy.Kdo chce,může číst dál.Protože já vás budu.

Samozřejmě to neznamená konec mojí cesty za vysněnou postavou.Tohle všecko totiž teprv začíná.
Celý měsíc,co tuhle stránku mám,jsem o sobě hodně uvažovala a přemýšlela.Myslím,že vím co chci a jsem přiravená za tím jít.
Začínám chodit do fitka.V pondělí mám diagnózu - tuky,svaly,voda v těle, a ve středu konzultaci s trenérem.Chtěla bych tam chodit 5x týdně.Ano,pětkrát.Chci si v tom fitku dát tak zabrat,že už nebudu mít chuť ani na jídlo.
Do léta těch spropadených 48 kilo vážit budu.And i don't care about your opinions.Dokážu to za každou cenu.Díky tomu budu mít konečně všecko po čem toužím a mimo to i tetování,plug a surface.To teprv budu já.

Těším se na toto léto a těším se,až budu s Aji chodit ven.Na bazén plavat.Oplalovat se a jezdit na kole.Budeme chodit na koktejly a budeme si užívat život.
Nedokážu si to ale představit bez toho,aniž bych zhubla.Nechci totiž,aby všecko dopadlo jako loni,kdy jsem se koupala maximálně v našem bazénu na zahradě a o opalování jsem nechtěla ani slyšet.Vyvalovat svoje špeky na deku ? Ne,děkuji.
Chci aby mi letos seděly plavky a chci mít vystouplé kyčelní kosti.Chci si je nahmatat kdykoli budu chtít.Chci aby na mě všechna trička visela a toužím po tom,nosit to,o čem teď jen tajně sním.Chci mít krásné lícní kosti.Chci oblíkat krátké kraťasy jako na té fotce.KKK !

toužící
snící
doufající
těšící se
Diet Grrrl


Cheekbones, please.

28. january 2011 at 22:28 | Diet Grrrl

Jo tak ty chceš,jo?
Ale musíš proto něco udělat :]

Diet Grrrl

Luxury thinspiration.

27. january 2011 at 21:38 | Diet Grrrl
Tak co,budem jednou jako ony ?!

Ikdyž si můj bratr myslí,že jsem úchyl,takovéhle fotky mě motivujou k tomu to dokázat ;]]
DietGrrrl.blog.cz
DietGrrrl.blog.cz
DietGrrrl.blog.cz
DietGrrrl.blog.cz
DietGrrrl.blog.cz
DietGrrrl.blog.cz
DietGrrrl.blog.cz

24.1.2011

24. january 2011 at 17:13 | Diet Grrrl |  Diet
DietGrrrl.blog.cz
6:00
ovesná kaše,mandle,med
9:00
oříšková tyčinka
12:00
celozrnný kuskus+zeleninka
15:00
müsli ▲
17:00
polozmražený light jogurt

Tak jenom aby jste věděly,jak teď jím :]
Ve tři hodiny jsem měla takový trojúhelník,který mám fakt ráda.Základ tvoří linecké těsto a na něm jsou slunečnicové,sezamové,dýňové a další semínka v nějaké sladké hmotě.Sice nejsem moc velký zastánce müsli,protože hrozná hromada lidí ho žere s pocitem,že pro sebe dělá něco děsně prospěšného,zdravého a dobrého.To je jen poloviční pravda,protože většina kupovaného müsli obsahuje tolik tuku,cukrů a soli,že se mu obloukem vyhýbám a jím raději ovesné vločky se slunečnicí.Ovšem tohle děsná dobrota a nebyl ani tak velký.A velice jsem si ho vychutnala ! ;D

Za chvíli mě čeká nepříjemná zkouška - návrat matky s plnou taškou.Tohle zažívám vlastně každý den,ale v pondělí,to je nejtěžší.Vždycky koupí ty dobrý máslový croissanty a dá je tak děsně nenápadně na linku.To má znamenat něco ve stylu "děcka vemte si".Ne,ďakujem.Svého tuku už mám dost a nepotřebuju si vyrábět další,díky moc.

DIET GRRRL

CO JE TO MOTIVACE ?

23. january 2011 at 13:08 | Diet Grrrl
DietGrrrl.blog.cz
Make short term goals
Out with the negative thoughts
Think of why you want it
Imagine how you will feel
Visualize the future you
Acknowledge your successes
Treat yourself with respect
Investigate new ideas and foods
Observe your healthy lifestyle
Never give up and never give in

Ano,holky,já se chci cítit úžasně.Chci být na sebe pyšná a chci aby tahle chybná etapa mojeho životě skončila.Chci mít to,po čem toužím :]]

Diet Grrrl

Tak ňák to máme.

20. january 2011 at 19:57 | Diet Grrrl |  Dear Diary
DietGrrrl.blog.cz
Dnedka z rána si pobrečet,není nad to.
Cítím se mizerně.Nechci to tu zaházet kecama o tom,jak mi je.Ale i přesto to udělám,páč tohle je můj blog.

Obklopuju se špatnýma lidma.Až na úžasné vyjímky♥.Ti špatní a zlí mě opakovaně zrazujou,podvádí a přetvařujou se.Tohle já nepotřebuju.Končím s nima.Akorát mě ubírají sil a to já nepotřebuju.Sbohem :]

Zítra se jde kaliiit!Těším se,dá se říct že je to první taková akce roku 2011.Doufám,že to dobře dopadne.Že nebudu smrdět,brečet ani blinkat.Haha.
Sice jsem nemocná a taky to dostanu,ale to mě nezastaví !
Akorát nechápu jednu věc.Proč se mě L. ptá kde budu spát?Může mu to být jedno :] Jestli si myslí,že zase někde skončíme spolu,tak to se mýlí.Takovéhle omyly už nechci.

Byla jsem nakupovat.Pořídila jsem si tepláky a triko,ve kterých se mě bude cvičit jedna radost!
Když jsem se viděla v zrcadle v kabince,chtělo se mi brečet.Jediné,co mám na mojí postavě ráda jsou prsa.Jo,protože nejsou faldíkaté jako zbytek mojí rádoby postavy.Chci být plochá a bez záhybů,chci mít hladké bříško,které rámujou kyčelní kosti a chci mít hubené nožičky.
Otázka je - co pro to udělám ?

Diet Grrrl

18.1.2011

18. january 2011 at 17:53 | Diet Grrrl
DietGrrrl.blog.cz
"Vy máte prostě moc a schopnost ze své vlastní vůle rozhodovat o tom,co si budete či nebudete dávat do těla,svého chrámu."


Kalorie.

16. january 2011 at 21:49 | Diet Grrrl
DietGrrrl.blog.cz
1g tuků - 38,kJ (9 kcal)
1g sacharidů - 16,9 kJ (4 kcal)
1g bílkovin - 17 kJ (4 kcal)
1kg tuků - 7000 kcal
4,19 kJ - 1 kcal

Z toho vyplývá,že za 5 měsíců musím spálit 140 000 kcal,dámy.To je výzva !!

It's working !

15. january 2011 at 15:37 | Diet Grrrl |  Dear Diary
Ahoj ženské :]]
Po skoro týdnu se zase ozývám!

Mám se skvěle,ikdyž by se určitě nějaká ta chybka našla.Ale ne,vážně,daří se mi :] Začalo se mi vést jíst hezky a zítra se budu vážit,tak prosím,ať to(váha je sprosý slovo) zase ukazuje míň !!
Za ten týden,co jsem tu nebyla jsem stihla moře věcí.Nepropadla jsem z fyziky,pohádala jsem se o Courtney Love,stáhla cédéčko od The Naked and Famous,přečetla Hubenou mrchu,pojedla linecké s A.♥ ve sklepě a řekla jí o tomhle blogu.Bylo to to nejhorší co jsem mohla udělat.JUSt KIDDING !! :D Jsem moc ráda,že ví i tohle.Když jí bude něco zajímat,může se tu jít podívat a kouknout,jak se mi daří a co se mi honí hlavou.Ikdyž spolu zrovna nejsme.
Ale pořád mi něco chybí.Postádám být už štíhlá.To zní blbě co?Ale já vím,že to dokážu a bude to boží a budu konečně spokojená.A tak.Budu moct nosit na cokoliv si ukážu.V létě plavky,krátké sukně,tílka,šaty...MMM!
To mi připomělo,že jsem si včera koupila úžasný tank top!Ale nosit ho budu moct tak až při 56 kilech,víš :] Takže,tomu se říká motivation!
Taky jsem si dnes na aukru vyhlídla úžasné šaty,it reminds me post punk style,takžeee!Musím je mít.A té ceně se jen směju.Jsou hoodně levné ;]
Teď jsi půjdu uvařit čaj.A mám chuť tu dát hodně fotek,takže to i udělám.

DietGrrrl.blog.cz
DietGrrrl.blog.cz
DietGrrrl.blog.cz
DietGrrrl.blog.cz
DietGrrrl.blog.cz
DietGrrrl.blog.cz
DietGrrrl.blog.cz
DIET GRRRL

Chce to manikůru.

9. january 2011 at 13:56 | Diet Grrrl |  Dear Diary
DietGrrrl.blog.czKrásný den přeju ženy :]]

Musím hnedka v úvodu říct,že jsem na sebe hrdá.Nejde ani tak o to hubnutí,jsem pořád na začátku,o tom pozdějc,ale tenhle víkend jsem toho vážně hodně udělala,uklidila jsem,do školy mám skoro všecko dodělaný,výkres taky konečně mám,teď už jen za chvíli vyrazím na doučko,do večera se poučím,potom hupnu do vany a nakonec si pustím něco dobrýho...jo.

V pondělí mi odjíždí mamka na školení,takže,já budu hlavní ženou domácnosti,cháptete ! :D Ve škole toho budu mít taky dost.To víte,celé pololetí jsem na to srala tak teď nevím co dřív :// Takhle už to nikdy nesmí být.A příšítí pololetí chci mít maximálně dvojky.No,to bude těžký.

Taky mě napadlo,že ke každýmu jídelníčku si napíšu hodnocení ve smyslu 6/6.Včera jsem zveřejnila moje nové pravdila a tímhle si chci pomáhat je dodržovat.
Dám vám příklad: Budu hodně pít,jíst dostatek zeleniny a žádné pečivo,půjdu do fitka ale vezmu si něco sladkého.Takže jen 5 bodů z 6. 5/6 ;]
Vám to možná zní jako kravina,ale já věřím,že mi to bude pomáhat.
Taky končím s předepisováním jídelníčků.Nedaří se mi prostě dodržovat.Vy mi ten předepsaný si krásně okomentujete,jenže mě je potom večer trapně tam dopisovat a vymazávat jídlo,kterým jsem to pokazila.Vím,že to dělám jen pro sebe,ale tímhle mě hodně ovlivňujete.Takže konec tomu :]

Jo a na fotce vydíte mojeho vysněného kluka.Takovýho si chci najít ! ♥

Diet Grrrl

Way to be a success.

8. january 2011 at 17:14 | Diet Grrrl |  Dear Diary
Nejde jen o to zhubnout.Chci mít dobrou kondici a krásné zdravé tělo. ;]
DietGrrrl.blog.cz
† budu pít moc moc vody.
- před jídlem,po jídle,prostě pořád
- budu pokračovat v pití bylinných čajů

† konec sladkostem !!
- od téhle chvíle už žádné sušenky,zákusky,čokoláda,bábovka,rýžové chlebíčky s polevou,marsmallows,cukroví,a jiné svinstva
- největší sladkostí mi bude oříšková tyčinka nebo ovocný light tvaroh jednou denně

† sbohem pečivo.
- tohle rozhodnutí vážně bolí,už teď jím jen celozrnné pečivo,jenže,to pořád obsahuje škoby,které mě dělají tak nafouknutou a oplácanou a vůbec,takže pryč s ním
- prozačátek si dovolím porci pečiva denně

† žádné snacky.
- tzn. rozloučení s chipsy,tyčinkami a tak (tohle stejně moc nejím,ale když už,tak pořádně :/ takže musím taky vyloučit )
- občas si dovolím light popcorn

† zeleninová klasika.
- každý den budu mít na talíři hromadu zeleniny a o trochu méně ovoce

† telocvična nejlepším přítelem.
- příští týden jdeme s kamarádkou koupit naše pernamentky,dostaneme plán a jde se na to
- ještěže ji mám ♥


Diet Grrrl

Brittle.Beige.Bad.It's me !

7. january 2011 at 19:50 | Diet Grrrl |  Dear Diary
DietGrrrl.blog.cz
Miluju knihkupectví.Jo,čtete správně.Kde jinde najít tolik úžasnejch věcí,jako právě tam ?
Knížky,rádcové,brožury a kalendáře.Příští týden jdu kupovat Hubenou mrchu,knížku pro ženské,které vědí co chtějí ;]] Sice jsem na ni četla negativní reakce,ale ty byly od blbejch masožravců,kteří se masa zastávají.Jenže,já už několik let nejím maso,jak jste si možná všimli.Takže tohle mi vážně nevadí,haha.
Dnes jsem si ale koupila něco miliokrát lepšího než knížku o hubnutí.Mám Nirvanovskej kalendář a myslím,že jeho místo bude někde u postele nebo tak ♥

Jinak...uvědomila sem si taky,že mám opravdu dobrej pocit z toho,když dostanu z něčeho dobrou známku,myslim,že mi to za to stojí/bude stát.Tenhle pocit jsem už dlouho nezažila,co jsem nastoupila na střední jen se kurvilo a kurvilo...

Napadá mě,proč je život tak křehký ? Mojí andulce se něco stalo.Nevím co,ale motá se a já jsem už brečela,fakt hodně hodně brečela.Nevím čím to je,ale ke zvířatům mám většinou daleko blíž než k lidem.Takhle jsem nebrečela ani když umřel někdo z rodiny.Divné co...No,každopádně teď tu nad ní sedím,dala jsem jí do krabice a opakuju jí,ať se nebojí,že jí bude líp,tak nám prosím držte palce.

Diet Grrrl